Baggy Mavi 4'lü Set (3 + 1 Isı Yalıtımlı Çanta)

₺89,00 ₺110,00

Adet

   0 yorum  |  Yorum Yap

Pastel renkleriyle beğeninize sunduğumuz Baggy, market kasasında aldığınız ürünleri yerleştirmenize olanak sağlayan market arabasına oturtulmak üzere tasarlanmış dört bölmeli yeniden kullanılabilir alışveriş çantasıdır.

    

Cooly Baggy
Baggy’nizin bir parçası olarak düşünebileceğiniz Cooly Baggy, soğuk ve dondurulmuş ürünleri ısı kaybını önleyerek uzun bir süre soğuk tutar.Yalıtım için kullanılan alüminyum astarının hafif ve esnek yapısı, katlamayı kolaylaştırıp sıradaki alışverişinizde kullanmak üzere saklamanız gerektiğinde çok az yer kaplamasını sağlar. Üstelik ayrı olarak kullanılabildiği için yiyecek-içecek taşımanız gereken herhangi bir durumda da değerlendirilebilir.

Kolay bir hamlenizle çantanızın bölmelerini açık hale getirip market arabasına konumlandırmanız, aldığınız ürünleri sınıflandırıp yerleştirmek için size hareket özgürlüğü sağlar. Her bir bölme, 15 kilo alma kapasitesine sahiptir ve alışveriş deneyiminizi pratikleştirmek üzere tasarlanmış ünitenin birer parçasıdır. Aldığınız ürünleri tek elle naylon poşetlere doldurma derdinden kurtuldunuz, kasada harcadığınız sürenin yarısı da size kalacak.

  • Alışverişiniz esnasında market arabasının askısına asabilirsiniz.

   • Pastel renkleri sayesinde ürün sınıflandırmasını kolaylaştırabilirsiniz.

    • Kullanmadığınız zamanlarda portatif bir şekilde sararak saklayabilirsiniz.

    Yorum Yap

    Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.